Facebook Instagram viber

Одяг для випускного у дитячому садку

Випускний у дитячому садку — хвилююча святкова подія і для дитини, і для її батьків. Звичайно ж, мамі хочеться, щоб її син чи дочка були особливо стильними та красивими. Заради цього треба заздалегідь продумати одяг для випускного і вибрати той, який найбільше підходить для вашого маленького джентльмена або зворушливої принцеси. Як визначитися із кольором, фасоном, аксесуарами? Насамперед закличте на допомогу своїх чад. Вони зорієнтують Вас, що їм більше подобається, а що категорично не підходить. При покупці вбрання обов'язково врахуйте їхні побажання. Познайомившись у цій статті з модними тенденціями в одязі до випускного в дитячому садку, Ви легко зможете зрозуміти, що потрібно вашій дитині.


Модний одяг для хлопчика на випускний у дитячому садку.

Не лише мами дівчаток стурбовані вбранням своєї доньки на випускний. Батькам хлопчика теж хочеться бачити сина чепурним та щасливим. Звичайний костюм-двійка – гарний варіант, але є інші цікаві варіації.


Одяг

  • Костюми

Усі звикли на випускному у дитячому садку бачити хлопчиків у строгих костюмах-двійках чи трійках. Це непогано, особливо якщо хлопчик сором'язливий і не любить зайву увагу. А якщо хлопець яскравий і невгамовний, йому потрібний такий самий вибуховий одяг. Експериментуйте з дрібницями і побачите, як може перетворитися костюм. Наприклад, підверніть рукава піджака на три чверті. Або не надягайте піджак, а купіть яскравий жилет. Класичні черевики замініть на зручні мокасини. Навіть якщо штани закороткі, перетворіть їх на бриджі, укорочені завужені штани з відворотом.


  • Сорочки

Не зупиняйтеся на білій класиці, акуратно заправленій у штани. Сорочку можна замінити стильною футболкою під жакет або піджак. Можна носити її навипуск, якщо це підтримуватиметься загальною стилістикою. Короткий рукав більш прийнятний у спеку, ніж довгий.


  • Вишиванки зі штанами

Це вже окремий модний тренд. Є вишиванки сорочки, футболки. Подивіться варіанти вишиванок у нашому інтернет-магазині «Малиш».


Кольори

Не зупиняйтеся на сірому та чорному. Випускний — яскраве дитяче свято та його герої мають бути такими самими. Щоб одяг для хлопчика на випускний у дитячому садку виглядав найбільш виграшно, підбирайте колір відповідно до типажу дитини — кольору його очей, волосся та шкіри.


  • Для брюнетів та шатенів з карими очима підійде темно-коричневий костюм, чорний, глибокий сірий та яскрава контрастна сорочка.
  • На рудоволосих зі світлою шкірою чудово виглядає яскравий синій костюм і світло-блакитна сорочка; окремо зелена сорочка або піджак.
  • Хлопчикам зі світлим волоссям та сірими/блакитними очима рекомендують блакитні, бежеві, пісочні тони. Краще, якщо вони не зливатимуться з тоном волосся, а будуть трохи світлішими або темнішими.

В інтернет-магазині «Малиш» Ви можете обрати білу чи чорну вишиванку для хлопчика на випускний. Вишивкою прикрашається комір та краї рукавів. Вона виконана в червоному, червоно-чорному, блакитному та синьому кольорі.