Facebook Instagram viber

Дропшипінг

Дропшипінг дитячого одягу – заробляйте разом із нами!

Що таке система дропшипінг?

Система дропшипінг – це особливий спосіб ведення бізнесу, при якому у посередника немає необхідності в закупівлі товару, його зберіганні та доставці кінцевому покупцю. Дропшиппер займається лише пошуком покупців, а зберігання товару та його доставку виробник бере на себе. Публікуючи оголошення на онлайн-майданчиках, посередник пропонує купити товар зі своєю націнкою, розміром якої визначається його прибуток.

Дропшипінг не вимагає вкладення грошей, немає необхідності турбуватися про доставку, торгівля може здійснюватися практично з будь-якого майданчика, навіть зі сторінки соціальної мережі.


Як це працює
Ви розміщуєте на будь-якому майданчику (сайт, сторінка в соцмережі, форум, інтернет-магазин тощо) фото товару та свої контакти, наприклад номер телефону. Покупець зв'язується з Вами, робить замовлення та оплачує покупку за пропонованою Вами ціною. Далі Ви проводите 100% передоплату на нашу картку ПриватБанку, повідомляєте контактну інформацію клієнта та назву транспортної компанії, послугами якої вважав за краще скористатися покупець. Ми надішлемо посилку за вказаною адресою та надішлемо Вам номер товарно-транспортної накладної, який Ви і повідомите своєму клієнту.

Що ми пропонуємо
Дропшипінг – вигідна співпраця! Ми надаємо всю необхідну інформацію про товар (фото без водяного знака, опис товару), беремо на себе організацію доставки замовлення кінцевому покупцеві. На відміну від інших постачальників одягу за системою дропшипінг, ми пропонуємо продукцію без націнки за ціною виробника. Для всіх дропшиперів діє 15% знижки на покупку, незалежно від обсягу (навіть за 1 одиницю товару), при хороших продажах знижка зростатиме.

Співпраця по системі дропшипінг з нашим інтернет-магазином одягу «Малиш» дає Вам можливість розраховувати на величезний асортимент дитячого одягу за найкращою ціною в Україні.

Що потрібно від партнера
Наявність власного сайту або інтернет-магазину дозволяє більш ефективно заробляти на дропшипінгу дитячого одягу в Україні, але спочатку можна обійтися і без таких складних інструментів. Ви можете продавати дитячий одяг на своїй сторінці у соцмережі, групі, на тематичних форумах та інших інтернет-майданчиках. Просто розміщуйте фото та опис товару зі своєю ціною, залишайте контактні дані та продавайте за допомогою системи дропшипінг дешевий одяг в Україні разом з нами!

Як стати нашим партнером
Дропшипінг дитячого одягу - це один з найбільш привабливих на сьогоднішній день способів заробітку в інтернеті. Щоб почати працювати з нашим інтернет магазином «Малиш», необхідно надати інформацію про себе, а саме:

  • Прізвище, ім'я, по батькові
  • Номер телефону
  • Місто проживання
  • Посилання на інтернет-майданчик, де здійснюватиметься торгівля

В базу внесемо ваші дані тільки після першого замовлення, і при оформленні замовлення ЗАВЖДИ вказувати, що ви дроп.

  Для отримання більш детальної інформації напишіть на електронну пошту tmmalish@gmail.com або зв'яжіться з нами по одному з номерів телефонів: +38 (096) 589 96 44.


Якщо замовлення робити через сайт, його ви оформляєте на себе, а в полі коментар вказуєте кому і куди буде відправка, але також ви можете замовлення подавати на вайбер.


Переваги дропшипінгу дитячого одягу ТМ «Малиш style»
Співпраця за системою дропшипінг з нашим інтернет-магазином одягу «Малиш» має безліч переваг. Ви можете заробляти, навіть не маючи власного сайту чи інтернет-магазину, самі визначаєте розмір націнки, та гарантовано отримуєте прибуток із продажу кожної одиниці товару. Дропшипінг дитячого одягу ТМ «Малиш» – найкращий спосіб заробітку в мережі!